Tartalmi tere tágmezsgyéjű annak ellenére, hogy csupán a kultúrára és a szórakoztatásra koncentrálódik. Ám ezeket a területeket semmi esetre sem nevezhetjük egyhangúnak. Vegyük csak azt alapul, hogy hány és hány fajta zenei irányzat létezik, és ezeknek számos képviselőjéről találhatunk itt információt. Az oldal készítői azonos irányvonalat képviselve szerkesztik a tartalmakat, mégis a különféle témák iránt érdeklődő emberek, akiket vonz, nagy valószínűséggel különböző értékrendekkel, nézetekkel rendelkezhetnek – melyet a fórumozók hozzászólásai igazolnak. Ha belépnünk a Partnerek és Támogatók menübe, máris láthatjuk milyen sokrétű azon szervezetek köre, akikkel kapcsolatot tartanak.
Hálózati tudásélmény
A lap szerkesztői a cikkek írói értenek ahhoz, amit csinálnak, de természetesen nem itt lennének, ha ők lennének a szakma csúcsai. Írásaik közérthető, informatívak, és figyelemfelkeltőek – aminek nagy szerepe van ezen a területen. A fórum lehetőséget ad viták indítására, ám az itt előkerülő témák korántsem tudományos alapokon fekvőek, mint inkább a saját véleményt tükrözik. Lehet arról beszélgetni, hogy melyik alkotás szebb, értékesebb, vagy melyik zene hangzik jobban, de azt senki nem vetheti a másik szemére, hogy neki miért az a szíve csücske. Mégis ezekből a párbeszédekből kitűnik az egyes fórumozók sokszínűsége, eltérő hozzáállása, értékrendje.
Hálózati időélmény
Az oldal frissítése létfontosságú a vállalkozás szempontjából. Mindig naprakész információkat közöl. A leforgatott felvételek, felvett interjúk, elkészült képek 1-2 nap eltelte tán megjelennek a honlapon. Az esetleges változásokról időben megjelenik az értesítés. A múlt őrzése valóban megvalósul. Nem törlődnek a fórumtémák, a programok és ismertetőjük, több évre visszamenőleg megtekinthetőek. A „lemaradás” esélye pusztán azért érvényesül, mert az egyes eseményekről, csak bizonyos idővel előtte és utána esik szó. Nem jellemző, hogy valaki visszatér egy régebbi témához.
Hálózati térélmény
Véleményem szerint az oldal megjelenése tökéletesen megfelel azoknak a kritériumoknak, melyeket egy üzleti szolgáltatást nyújtó weboldal megkövetel. Közömbös színvilág, de nem egyhangú. Az oldal szerkezete egyserű és áttekinthető. Nincsenek reklámcsíkok. Kevés flash, és kisméretű képek jellemzik, melyek a gyors böngészését teszik lehetővé.
A regisztrált látogatóinak a fórumon keresztül nyílik lehetősége az oldal tartalmának szerkesztésére, valamint szegényes profil létrehozására – pl. saját fotó feltöltése. Ezt éppen otthonos térnek nem nevezném, de nem is ez a készítők, vagy a látogatók célja. Az ilyen jellegű terek kialakítására megvannak a megfelelő közösségi portálok.